Müzayede

 • Hakkımızda

  Türkiye’nin en büyük müzayede evi ESKİDJİ…

  1997 yılından bu yana; 6183 sayılı yasa kapsamında, aynı anda 8 farklı yerde müzayede gerçekleştirmeye elverişli donanıma ve 1 milyar doları aşkın ciroya sahip, Türkiye’nin en büyük müzayede eviyiz.

  ESKİDJİ Müzayedecilik olarak kuruluşumuzdan bu yana geride bıraktığımız senelere büyük rekorlar sığdırdık.

 • Rekorlarımız

  20 yıldır, kendi rekorumuzu kırmaktan gurur duyuyoruz!

  10 Haziran 2001

  En yüksek katılımcılı müzayedemizi 3.000 kişi ile Sümerbank Oto için gerçekleştirdik.

  23 Temmuz 2001

  Sadece tek bir müzayedede kaç parça eşya satılabilir? Sümerbank Müzayedesi’nde 2.700 parça ile bir rekora imza attık.

  Şubat 2002

  Bir ay içerisinde gerçekleştirdiğimiz 116 müzayede ile Türkiye Rekoru’nu kırdık.

  5 Şubat 2002

  Bir güne 7 müzayede sığdırmak kolay olmadı ama rekor oldu!

  25 Mayıs 2003

  Bazı müzayedeler, tekliflere çok açıktır. Tıpkı 15 saat 10 dakika sürerek “en uzun halktan teklif toplama toplantısı”na adını yazdıran İş Bankası Gayrimenkul Müzayedesi gibi...

 • Vizyonumuz

  Dürüst, şeffaf, erişilebilir olmak…

  ESKİDJİ olarak uzun yıllara dayanan müzayedecilik tecrübemizle ve kaliteli personelimizle birlikte otomobil, sanat, gayrimenkul ve tasfiye gibi birçok alanda hizmet vererek, sektörün öncülüğünü yapıyoruz. 

  Müşterilerimiz, yatırımları ya da özel ihtiyaçları için geniş portföyümüzde bulunan uygun fiyatlı gayrimenkullere, antika ya da sanat objesi eşyalara, her türlü motorlu araca ve yeni ya da ikinci el makineye kolaylıkla ulaşabilir ya da kendi portföyüne ait değerlerini şeffaf ve güvenilir ortamımızda nakde çevirebilir.

  Bugüne kadar yapmış olduğumuz açık arttırmalar ile müzayede yönteminin fiyat belirlemede en doğru yöntem olduğunu kanıtladık. Sanat ve tasfiye müzayedeleri ile elektronik eşyalardan mutfak ekipmanlarına kadar birçok yeni ve ihtiyaç fazlası ürünü ihtiyaç sahiplerine ulaştırırken, otomobil departmanı ile de banka, kurum ve şahıs araçlarını, doğru fiyatı arayan alıcılar ile bir araya getirdik. Hemen hemen tüm bankalara ve çeşitli resmi ya da özel kuruluşlara ait işyeri, konut ve arsaların satışına müzayede yöntemi ile aracılık ettik.

 • Misyonumuz

  Şeffaflık Ana İlkemiz!

  Kuruluşumuzda bugüne kadar 2.000’i aşkın müzayede gerçekleştirdik. 2009 Ekim ayından itibaren müzayedelerimizi internetten katılım yöntemi ile de yaparak bu yöntem sayesinde Türkiye’de birinci, dünyada ise ikinci sırada yerimizi aldık. Online erişimimiz sayesinde Türkiye sınırlarını aştık, ABD ve Avrupa ülkelerine ürün satışı gerçekleştirdik. Online erişimimiz ile müşterilerimize, her nerede olurlarsa olsunlar müzayede heyecanına seyirci olarak katılma imkânı sunduk.